Nasze produkty

Mleko następne typu
Junior opracowano w oparciu
o naturalne walory mleka koziego,
które jest delikatne w smaku

W oparciu o naturalne walory pełnego mleka koziego, Capricare® zostało opracowane, aby dostarczać niezbędne witaminy, składniki mineralne i odżywcze, w celu uzupełnienia zróżnicowanej i zbalansowanej diety dzieci powyżej 12. miesiąca życia. Mleko następne Capricare® Junior jest źródłem wapnia, fosforu i witaminy D potrzebnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Jest źródłem żelaza, które przyczynia się do rozwoju poznawczyego u dzieci.

feeding contentment

Radość z karmienia

Mleko następne Capricare® Junior to preparat o delikatnym smaku który jest odpowiedni pod względem odżywczym dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia.

natural goodness

Walory z natury

Mleko następne Capricare® Junior to produkt o niewielkim stopniu przetworzenia, który bazuje na naturalnych walorach pełnego mleka koziego.

clinically evaluated

Doświadczenie i wiedza

Preparaty Capricare® to efekt ponad 20 lat badań nad zastosowaniem mleka koziego w żywieniu.

world leader

Światowy lider

Mleko Capricare® jest produkowane przez Dairy Goat Co-operative, pioniera i światowego lidera, którego produkty dla niemowląt produkowane są od 30 lat i są dostępne w 30 krajach.

Składniki odżywcze

*Obliczono na podstawie następujących proporcji rozpuszczania: proszek (g) 4,3; woda (ml) 30; ilość proszku w 100 ml (g) 12,9
** Zalecane dzienne spożycie na 100 ml przygotowanego mleka (oparte na ZDS określonych przez EFSA w 2013 r. dla dzieci od 12. do 36. miesiąca życia)

Składniki

Pasteryzowane pełne mleko kozie, laktoza (z mleka), mieszanka olejów roślinnych (wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, przeciwutleniacze (lecytyna słonecznikowa, mieszanina tokoferoli)), błonnik pokarmowy (oligofruktoza), sproszkowany olej rybny (źródło kwasu dokozaheksaenowego), pasteryzowane sproszkowane mleko kozie, sole mineralne (węglan wapnia, fosforan dwuwapniowy, wodorotlenek wapnia, siarczan żelaza, siarczan cynku), witaminy (kwas L-askorbinowy, cholekalcyferol, octan retinylu, cyjanokobalamina, ryboflawina). Produkt zawiera 38% mleka koziego w suchej masie.

Ważna informacja: Mleko następne Capricare® Junior jest przeznaczone dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia i może stanowić tylko część zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Przygotowanie

Sterylizacja

Zawsze umyj ręce przed przygotowaniem mleka dla dziecka. Wysterylizuj wszystkie elementy kubka, gotując je lub korzystając z zatwierdzonego urządzenia do sterylizacji. Zagotuj świeżą wodę i pozostaw ją do ostudzenia (około 40°C). Wlej dokładnie odmierzoną ilość ostudzonej, przegotowanej wody (zapoznaj się z Tabelą karmienia) do wysterylizowanego kubka.

Measure

Odmierzenie

Jeśli korzystasz z miarki Capricare® delikatnie napełnij ją proszkiem i wyrównaj poziom. Nie ubijaj proszku i nie nabieraj czubatej miarki proszku. Dodaj wymaganą liczbę miarek do ostudzonej, przegotowanej wody.

Przygotowanie

Załóż wieczko na kubek. Potrząsaj energicznie butelką do całkowitego rozpuszczenia proszku.

Sprawdzenie

Sprawdź temperaturę mleka, wylewając kilka kropli na swój nadgarstek.

Przygotuj napój tuż
przed karmieniem dziecka.

Tabela karmienia

180 ml

przegotowanej wody

+

6 miarek

proszku

=

1

dzienna
porcja