Capricare® Etap 2

6 – 12 miesięcy

Mleko następne dostarcza dzieciom składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju.


Bazując na naturalnych dobrociach mleka koziego, formuła Capricare® zapewnia witaminy, minerały i składniki odżywcze, uzupełniając zróżnicowaną i zbilansowaną dietę dziecka. Capricare® jest światowym liderem w produkcji mleka koziego i cieszy się zaufaniem od ponad 30 lat w krajach na całym świecie.

Składniki odżywcze

*Obliczono na podstawie następujących proporcji rozpuszczania: proszek (g) 4,3; woda (ml) 30; ilość proszku w 100 ml (g) 12,9

Składniki

Pasteryzowane pełne mleko kozie, laktoza (z mleka), mieszanka olejów roślinnych (wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, przeciwutleniacze (lecytyna słonecznikowa, mieszanina tokoferoli)), pasteryzowane sproszkowane mleko kozie, sproszkowany olej rybny (źródło kwasu dokozaheksaenowego), sproszkowany olej z Mortierella alpina (źródło kwasu arachidonowego), sole mineralne (cytrynian sodu, fosforan dwuwapniowy, cytrynian wapnia, wodorotlenek wapnia, chlorek potasu, siarczan żelaza, siarczan cynku, siarczan miedzi, siarczan manganu, jodek potasu, selenin sodu), chlorek choliny, L-tyrozyna, L-tryptofan, L-cysteina, witaminy (octan DL-alfa-tokoferylu, kwas L-askorbinowy, nikotynamid, cholekalcyferol, octan retinylu, D-pantotenian wapnia, cyjanokobalamina, fitomenadion, chlorowodorek tiaminy, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, D-biotyna), L-izoleucyna, tauryna, L-karnityna. Produkt zawiera 38% mleka koziego w suchej masie.

Ważna informacja: Mleko matki jest najlepsze dla niemowląt. Przed podjęciem decyzji o podaniu mleka dla niemowląt należy skonsultować się z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia. Mleko następne Capricare® to preparat odpowiedni dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. Powinien on stanowić tylko część zróżnicowanej diety i nie może być stosowany jako substytut mleka matki w ciągu pierwszych sześciu miesięcy życia. Decyzję o wprowadzeniu żywienia uzupełniającego uzupełniającej, zwłaszcza przed ukończeniem 6. miesięcy życia, należy podejmować wyłącznie po konsultacji z pediatrą lub pracownikiem służby zdrowia, uwzględniając indywidualne potrzeby niemowlęcia w zakresie wzrostu i rozwoju.

Przewodnik karmienia

Tabela karmienia

210 ml

przegotowanej wody

+

7 miarek

proszku

+

1

butelka

Przygotowanie

Sterilize

Sterylizacja

Zawsze umyj ręce przed przygotowaniem butelki dla dziecka. Wysterylizuj wszystkie elementy butelki, gotując je lub korzystając z zatwierdzonego urządzenia do sterylizacji. Zagotuj świeżą wodę i pozostaw ją do ostudzenia (około 40°C). Wlej dokładnie odmierzoną ilość ostudzonej, przegotowanej wody (zapoznaj się z Tabelą karmienia) do wysterylizowanej butelki.

Measure

Odmierzenie

Jeśli korzystasz z miarki dołączonej do mleka następnego Capricare® delikatnie napełnij ją proszkiem i wyrównaj poziom. Nie ubijaj proszku i nie nabieraj czubatej miarki proszku. Dodaj wymaganą liczbę miarek do ostudzonej, przegotowanej wody.

Prepare

Przygotowanie

Zamknij butelkę. Potrząsaj energicznie butelką do całkowitego rozpuszczenia proszku.

test

Sprawdzenie

Sprawdź temperaturę mleka, wylewając kilka kropli na swój nadgarstek.

Przygotuj butelkę tuż
przed karmieniem dziecka.

Dlaczego Capricare®
Przyjazny dla brzucha

Kozie mleko jest delikatne dla małych brzuszkach. Dzieje się tak dlatego, że ma inny skład białek niż mleko krowie, przez co inaczej zachowuje się w małych brzuszkach. Po strawieniu miękki skrzep mleka koziego łatwiej się rozpada, dzięki czemu brzuszek dziecka będzie szczęśliwy.

Dobroć wypełniona

Mleko następne Capricare® zawiera witaminy i minerały niezbędne do wzrostu i rozwoju niemowląt powyżej 6 miesiąca życia. Jest doskonałym źródłem DHA, który przyczynia się do prawidłowego rozwoju wzroku niemowląt do 12 miesiąca życia*.
*Korzyść uzyskana przy dziennym spożyciu 100 mg DHA.

Na bazie pełnego mleka

W przeciwieństwie do większości preparatów dla niemowląt, Capricare® wytwarzany jest z pełnego mleka. Oznacza to, że zachowane zostają naturalne właściwości tłuszczu mlecznego, który jest jednym z niezbędnych składników odżywczych występujących również w mleku matki. Możesz mieć pewność, że Capricare® jest bardziej naturalnie pożywnys.

Przyjaciel natury

Mleko kozie jest również naturalnie pełne prebiotyków, aż osiem razy więcej niż mleko krowie! Ze względu na unikalną strukturę białka zawiera również niższy poziom popularnego alergenu mleka Alpha-S1.
Uwaga: Mieszanka dla niemowląt z mlekiem kozim nie jest odpowiednia dla niemowląt ze zdiagnozowaną alergią na białko mleka krowiego. Proszę skonsultować się ze swoim pracownikiem służby zdrowia.