Nasze produkty

Mleko następne typu
Junior Capricare®
z mleka koziego

W oparciu o naturalne walory pełnego mleka koziego, Capricare® zostało opracowano wo dostarczający witaminy oraz składniki mineralne i odżywcze w celu uzupełnienia zróżnicowanej i zbalansowanej diety dzieci powyżej 12. miesiąca życia. Mleko następne Capricare® Junior jest źródłem wapnia, fosforu i witaminy D potrzebnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Jest źródłem żelaza, które przyczynia się do rozwoju poznawczyego u dzieci.

POBIERZ KARTĘ PRODUKTU

Radość z karmienia

Mleko następne Capricare® Junior to preparat o delikatnym smaku który jest odpowiedni pod względem odżywczym dzieci powyżej 12. miesiąca życia.

Walory z natury

Mleko następne Capricare® Junior jest mniej przetworzone, który bazuje na naturalne walory pełnego mleka koziego.

Doświadczenie i wiedza

Preparaty Capricare® to efekt ponad 20 lat badań nad zastosowaniem mleka koziego w żywieniu.

Światowy lider

Mleko Capricare® jest produkowane przez Dairy Goat Co-operative, pioniera i światowego lidera, który jest odżywiający niemowląt i dzieci od ponad 30 lat i jest dostępny w 30 krajach.

Składniki odżywcze

*Obliczono na podstawie następujących proporcji rozpuszczania: proszek (g) 4,3; woda (ml) 30; ilość proszku w 100 ml (g) 12,9
** Zalecane dzienne spożycie na 100 ml przygotowanego mleka (oparte na ZDS określonych przez EFSA w 2013 r. dla dzieci od 12. do 36. miesiąca życia)

Składniki

Pasteryzowane pełne mleko kozie, laktoza (z mleka), mieszanka olejów roślinnych (wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, przeciwutleniacze (lecytyna słonecznikowa, mieszanina tokoferoli)), błonnik pokarmowy (oligofruktoza), sproszkowany olej rybny (źródło kwasu dokozaheksaenowego), pasteryzowane sproszkowane mleko kozie, sole mineralne (węglan wapnia, fosforan dwuwapniowy, wodorotlenek wapnia, siarczan żelaza, siarczan cynku), witaminy (kwas L-askorbinowy, cholekalcyferol, octan retinylu, cyjanokobalamina, ryboflawina).

Produkt zawiera 38% mleka koziego w suchej masie.

Ważna informacja: Mleko następne Capricare® Junior jest przeznaczone dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia i może stanowić tylko część zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Przygotowanie

Sterylizacja

Zawsze umyj ręce przed przygotowaniem mleka dla dziecka. Wysterylizuj wszystkie elementy kubka, gotując je lub korzystając z zatwierdzonego urządzenia do sterylizacji. Zagotuj świeżą wodę i pozostaw ją do ostudzenia (około 40°C). Wlej dokładnie odmierzoną ilość ostudzonej, przegotowanej wody (zapoznaj się z Tabelą karmienia) do wysterylizowanego kubka.

Odmierzenie

Jeśli korzystasz z miarki Capricare® delikatnie napełnij ją proszkiem i wyrównaj poziom. Nie ubijaj proszku i nie nabieraj czubatej miarki proszku. Dodaj wymaganą liczbę miarek do ostudzonej, przegotowanej wody.

Przygotowanie

Załóż wieczko na kubek. Potrząsaj energicznie butelką do całkowitego rozpuszczenia proszku.

Sprawdzenie

Sprawdź temperaturę mleka, wylewając kilka kropli na swój nadgarstek.

Przygotuj napój tuż
przed karmieniem dziecka.

Tabela karmienia

180 ml

przegotowana woda

+

6 miarki

proszku

=

1

codzienna
karma