Nasze produkty

Mleko następne
Capricare®
z
mleka koziego

W oparciu o naturalne walory pełnego mleka koziego, Capricare® zostało opracowano wo dostarczający witaminy oraz składniki mineralne i odżywcze w celu uzupełnienia zróżnicowanej i zbalansowanej diety dziecka. Jest ono odpowiednie do żywienia niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. Mleko Capricare® jest źródłem kwasu DHA, który przyczynia się do prawidłowego rozwoju wzroku niemowląt do 12. miesiąca życia*.

*Korzystny efekt występuje w przypadku dziennego spożycia 100 mg kwasu DHA.

POBIERZ KARTĘ PRODUKTU

Radość z karmienia

Mleko następne Capricare® to preparat o delikatnym smaku który jest odpowiedni pod względem odżywczym dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia.

Walory z natury

Mleko następne Capricare® jest mniej przetworzone, który bazuje na naturalne walory pełnego mleka koziego.

Przebadane klinicznie

Preparaty Capricare® to efekt ponad 20 lat badań nad zastosowaniem mleka koziego w żywieniu niemowląt, w tym kliku badań klinicznych.

Światowy lider

Mleko Capricare® jest produkowane przez Dairy Goat Co-operative, pioniera i światowego lidera, który jest odżywiający niemowląt od ponad 30 lat i jest dostępny w 30 krajach.

Składniki odżywcze

*Obliczono na podstawie następujących proporcji rozpuszczania: proszek (g) 4,3; woda (ml) 30; ilość proszku w 100 ml (g) 12,9

Składniki

Pasteryzowane pełne mleko kozie, laktoza (z mleka), mieszanka olejów roślinnych (wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, przeciwutleniacze (lecytyna słonecznikowa, mieszanina tokoferoli)), pasteryzowane sproszkowane mleko kozie, sproszkowany olej rybny (źródło kwasu dokozaheksaenowego), sproszkowany olej z Mortierella alpina (źródło kwasu arachidonowego), sole mineralne (cytrynian sodu, fosforan dwuwapniowy, cytrynian wapnia, wodorotlenek wapnia, chlorek potasu, siarczan żelaza, siarczan cynku, siarczan miedzi, siarczan manganu, jodek potasu, selenin sodu), chlorek choliny, L-tyrozyna, L-tryptofan, L-cysteina, witaminy (octan DL-alfa-tokoferylu, kwas L-askorbinowy, nikotynamid, cholekalcyferol, octan retinylu, D-pantotenian wapnia, cyjanokobalamina, fitomenadion, chlorowodorek tiaminy, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, D-biotyna), L-izoleucyna, tauryna, L-karnityna.

Produkt zawiera 38% mleka koziego w suchej masie.

Ważna informacja: Mleko matki jest najlepsze dla niemowląt. Przed podjęciem decyzji o podaniu mleka dla niemowląt należy skonsultować się z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia. Mleko następne Capricare® to preparat odpowiedni dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. Powinien on stanowić tylko część zróżnicowanej diety i nie może być stosowany jako substytut mleka matki w ciągu pierwszych sześciu miesięcy życia. Decyzję o wprowadzeniu żywienia uzupełniającego uzupełniającej, zwłaszcza przed ukończeniem 6. miesięcy życia, należy podejmować wyłącznie po konsultacji z pediatrą lub pracownikiem służby zdrowia, uwzględniając indywidualne potrzeby niemowlęcia w zakresie wzrostu i rozwoju.

Przygotowanie

Sterylizacja

Zawsze umyj ręce przed przygotowaniem butelki dla dziecka. Wysterylizuj wszystkie elementy butelki, gotując je lub korzystając z zatwierdzonego urządzenia do sterylizacji. Zagotuj świeżą wodę i pozostaw ją do ostudzenia (około 40°C). Wlej dokładnie odmierzoną ilość ostudzonej, przegotowanej wody (zapoznaj się z Tabelą karmienia) do wysterylizowanej butelki.

Odmierzenie

Jeśli korzystasz z miarki Capricare® delikatnie napełnij ją proszkiem i wyrównaj poziom. Nie ubijaj proszku i nie nabieraj czubatej miarki proszku. Dodaj wymaganą liczbę miarek do ostudzonej, przegotowanej wody.

Przygotowanie

Zamknij butelkę. Potrząsaj energicznie butelką do całkowitego rozpuszczenia proszku.

Sprawdzenie

Sprawdź temperaturę mleka, wylewając kilka kropli na swój nadgarstek.

Przygotuj butelkę tuż
przed karmieniem dziecka.

Tabela karmienia

210 ml

przegotowana woda

+

7 miarki

proszku

=

1

butelka